E-komercijos sprendimų kūrimas jūsų verslui
02
Išlaisvinkite web pardavimų potencialą: prekiaukite 24/7
E-komercija yra verslo ateitis

Elektroninė komercija (e-commerce) – tai verslo santykių forma, kai pirkėjas su pardavėju sudaro sandorius ir atlieka pirkimą – pardavimą elektroniniu būdu be fizinio kontakto. Tiesiog taip – vienu paspaudimu! Ši verslo forma puikiai patenkina vis augančius vartotojų lūkesčius, kurie nori pirkti prekes čia ir dabar. E-komercija skatina paklausos augimą ir padeda būti konkurencingais Jūsų prekių ir paslaugų nišoje.

1
3
Paprasta bet ne prasta turinio valdymo sistema

Dirbame naudodami patikimas, stabilias ir šiuolaikiškas technologijas. Mūsų tikslas – paprastas ir patogus el. parduotuvių ir internetinių svetainių administravimas. Tikime, kad kuo lengviau valdomą produktą sukuriame, tuo Jūs daugiau laiko turite verslo plėtrai ir kitoms inovacijoms.

Nesustojanti prekyba:

Internetinės parduotuvės leidžia Jums padidinti savo prekybos ir pardavimų mastus. Tai yra vieta, kur pardavimai gali vykti septynias dienas per savaitę bet kuriuo paros metu. Kad pardavimai įsibėgėtų kuo sklandžiau, savo sukurtam produktui atliekame vidinę SEO optimizaciją, paruošiame Google analytics e-komercijai ir atliekame optimizaciją tinklapio našumui padidinti.

1
since2
6
Sumažinkite verslo kaštus e-komercijos dėka

Gyvename nuostabiu laiku, kai prekėms ir paslaugoms praktiškai nebereikia specialių pardavimams skirtų patalpų skirtingose pasaulio šalyse. Laiku, kai nebereikia be perstojo klausinėjančių pardavėjų – konsultantų ar sudėtingų apskaitos sistemų. Jūsų internetinė parduotuvė gali būti prieinama visur ir visada. Ar esate pasiruošę laimėti konkurencinę kovą?

Unikalūs elektroninių parduotuvių sprendimai

SINCE2 komanda kuria unikalias elektroninės prekybos sistemas, apjungtas su buhalterinės apskaitos, klientų ryšių valdymo, kurjerių, paštomatų bei įvairiomis mokėjimų sistemomis. Neapsiribojame tik įprastomis elektroninėmis parduotuvėmis, kuriame kelionių pardavimo, automobilių nuomos ir įvairius kitus sprendimus susijusius su elektronine komercija.

Aiškus e-komercijos kūrimo procesas
Dirbdami su SINCE2 komanda, aiškiai žinosite produkto statusą ir gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus. Kurdami elektronines parduotuves, mes laikomės iš anksto su klientu sutarto kūrimo proceso:
01
Atliksime analizę ir nusistatysime tikslus
02
Sukursime svetainės prototipą
03
Sukursime interneto svetainės dizainą
04
Įdiegsime TVS (turinio valdymo sistemą)
05
Atliksime papildomų funkcijų programavimo darbus
06
Patalpinsime turinį ir atliksime turinio dizaino darbus
07
Įkelsime interneto svetainę į serverį
08
Atliksime vidinį SEO optimizavimą paieškos sistemoms
09
Užtikrinsime internetinės svetainės priežiūrą ir palaikymą
3
Paleidimas ir priežiūros garantija

Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė. Savo darbą vertiname rimtai, todėl nepriekaištingas el.parduotuvių veikimas po paleidimo yra mūsų prioritetas. Suteikiame 6 mėnesių garantinį aptarnavimą po internetinės svetainės paleidimo. Pažadame, kad į Jums iškilusias problemas reaguosime negaišdami!

Skatinkite klientą sugrįžti dar ir dar kartą

Kurdami E-komercijos sprendimus, stengiamės juos maksimaliai pritaikyti Jūsų vartotojų poreikiams. Mes siekiame, kad Jūsų pirkėjo kelias, įsigyjant prekę ar paslaugą, būtų greitas, patogus ir sklandus, o tai paskatintų Jūsų klientą sugrįžti pas Jus dar ne vieną kartą. Sukurkime tokią kliento patirtį, kuri neturėtų lygių!

8