01

Elektroninių parduotuvių (e-shop) dizaino kūrimas

Mobilumui karaliaujant, padedame verslui būti priekyje
01
Elektroninė prekyba ir UX

Bet kokiam mažmenininkui ir kiekvienam prekės ženklui skaitmeninė prekyba tampa vis svarbesniu sandorių sudarymo kanalu. Mes rengiame strategijas, suprojektuojame naudotojo patirtį ir diegiame techninius sprendimus, kad prekyba ir nepriekaištinga vartotojo patirtis būtų vienas nuo kito neatsiejami dalykai, padėsiantys pardavimams pasiekti naujas aukštumas.

Solidus dizainas

Norėdami sukurti funkcionalų, patogų ir solidų internetinės parduotuvės dizainą, atsižvelgiame į Jūsų tikslinės auditorijos analizę. Sunkiai dirbame, kad sukurtume lengvai suvokiamą turinį ir aiškų bei ,,parduodantį‘‘ stilių. Kurdami Jūsų internetinę parduotuvę, mes atliksime Jūsų įmonės tikslinės auditorijos analizę, paruošime informacijos architektūrą, sukursime prototipą, parengsime specifikacijos aprašą, testuosime vartotojo patirtį ir kt.

Responsive dizainas: galimybė pirkti prekes ir paslaugas per visus įrenginius

Solidi SINCE2 komandos patirtis suteikia galimybę kurti puikiai integruotą kliento kelionę per įvairius skaitmeninius kanalus. Siekiame įtraukti Jūsų verslo auditoriją, kuri galėtų patogiai ir greitai naudotis Jūsų internetiniais produktais ir pirkti norimas prekes ar paslaugas per bet kuriuos įrenginius. Mes tikime, kad prekės ženklai auga vartotojo patirties dėka. Suteikite savo verslui tvaraus augimo galimybes, susitelkdami į nepriekaištingą naudotojo patirtį.

Priežiūros garantija

Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė. Savo darbą vertiname rimtai, todėl nepriekaištingas el.parduotuvių dizainas yra Mūsų garantija Jums. Pažadame, kad atsakysime į visus Jūsų klausimus ir išspręsime Jums iškilusias problemas. Mes pažadame Jums, jog reaguosime negaišdami!

 

Mes sutelkiame patikimumą ir 10 metų dizaino ekspertinę patirtį į vieną vietą, trokšdami paspartinti Jūsų verslo augimą ir jo sėkmę. Siūlome SINCE2 paslaugas Jūsų verslo lyderystei internetinėje erdvėje!