01

Logotipo ir stiliaus knygos (brandbook) kūrimas

SINCE2 - firminio stiliaus kūrimo ekspertai. Profesionalus logotipų ir brandbook kūrimas bei atnaujinimas už puikią kainą
01
|||

Šiandienos pasaulis yra chaotiškas ir sunkiai nuspėjamas. Prekiniai ženklai siūlo susitelkti. Siekiant pasiekti didžiausią sėkmę, prekiniai ženklai turi turėti prasmę, nuoseklumą ir formą. Mes sukuriame prekinį ženklą. Mes paverčiame prekinį ženklą patirtimi. Mes pasakojame prekinio ženklo istoriją. Mes padedame prekiniams ženklams būti svarbiais.

Kuriame jūsų firminį stilių, kuris yra paremtas duomenimis apie jūsų tikslinę auditoriją

Kuriant firminį stilių yra svarbu perduoti tikslią ir aiškią žinutę Jūsų tikslinei auditorijai. Žinutę, kuri atspindi Jūsų veiklą, perteikia Jūsų verslo vertybes ir kuria vartotojų pasitikėjimą Jūsų verslu ir jo sprendimais. Kurdami Jūsų firminį stilių, mes įsipareigojame Jums:

1.1
Išanalizuoti Jūsų prekę ar paslaugą
2.2
Atlikti Jūsų tikslinės auditorijos analizę
3.3
Sugeneruoti Jūsų lūkesčius atitinkančius dizaino idėjas
4.4
Realizuoti Jūsų logotipo ir firminio stiliaus kūrimą
Mūsų parinkti šriftai, spalvos ir simbolika geriausiai reprezentuos Jus klientų tarpe bei suteiks galimybę išsiskirti iš Jūsų konkurentų gausos.
Firminio stiliaus vientisumas

Norint tapti atpažįstamu, privalu pasakoti apie savo verslo istoriją ir jo produktus, naudojant vientisą dizainą ir stilių. Mūsų konsultantai padės išsirinkti iš gausybės firminio stiliaus elementų, reikalingų būtent Jūsų verslui, o dizaineriai pademonstruos savo ekspertines kompetencijas, kurdami Jūsų firminio stiliaus vientisumą.

 

Dažniausiai pasitaikantys firminio stiliaus elementai: logotipas, blankas, sąskaita – faktūra, vizitinė kortelė, darbuotojo pažymėjimai, aplankai, nuolaidų kortelės, skrajutės, plakatai, prezentacijos šablonai, el. pašto parašas ir kt. padės Jums sukurti vientisą įmonės įvaizdį.

Firminio stiliaus knygos (brandbook) kūrimas

Brandbook – vizualinės komunikacijos instrukcijos. Tai taisyklių ir pavyzdžių visuma apie Jūsų įmonės firminį stilių ir jo naudojimą. Ji yra būtina, jei planuojate turėti maketavimo ar spaudos darbų užsakymų. Brandbook padeda išlaikyti Jūsų įmonės firminio stiliaus vientisumą ir profesionalumą.

1.1
Logotipo naudojimo taisyklės
2.2
Identifikacinės spalvos
3.3
Firminiai šriftai
4.4
Rekomendacijos

Esame Jūsų paslaugoms, nedvejokite ir kreipkitės į mus! Leiskite MUMS padėti išlaisvinti Jūsų verslo potencialą.