Logotipo ir stiliaus knygos (brandbook) kūrimas
01
SINCE2 - firminio stiliaus kūrimo ekspertai. Profesionalus logotipų ir brandbook kūrimas bei atnaujinimas už puikią kainą

Šiandienos pasaulis yra chaotiškas ir sunkiai nuspėjamas. Prekiniai ženklai siūlo susitelkti. Siekiant pasiekti didžiausią sėkmę, prekiniai ženklai turi turėti prasmę, nuoseklumą ir formą. Mes sukuriame prekinį ženklą. Mes paverčiame prekinį ženklą patirtimi. Mes pasakojame prekinio ženklo istoriją. Mes padedame prekiniams ženklams būti svarbiais.

since2
Kuriame jūsų firminį stilių, kuris yra paremtas duomenimis apie jūsų tikslinę auditoriją

Kuriame jūsų firminį stilių, kuris yra paremtas duomenimis apie jūsų tikslinę auditoriją
Kuriant firminį stilių yra svarbu perduoti tikslią ir aiškią žinutę Jūsų tikslinei auditorijai. Žinutę, kuri atspindi Jūsų veiklą, perteikia Jūsų verslo vertybes ir kuria vartotojų pasitikėjimą Jūsų verslu ir jo sprendimais. Kurdami Jūsų firminį stilių, mes įsipareigojame Jums:

01
Išanalizuoti Jūsų prekę ar paslaugą
02
Atlikti Jūsų tikslinės auditorijos analizę
03
Sugeneruoti Jūsų lūkesčius atitinkančius dizaino idėjas
04
Realizuoti Jūsų logotipo ir firminio stiliaus kūrimą
1
Mūsų parinkti šriftai, spalvos ir simbolika geriausiai reprezentuos Jus klientų tarpe bei suteiks galimybę išsiskirti iš Jūsų konkurentų gausos.
Firminio stiliaus vientisumas

Norint tapti atpažįstamu, privalu pasakoti apie savo verslo istoriją ir jo produktus, naudojant vientisą dizainą ir stilių. Mūsų konsultantai padės išsirinkti iš gausybės firminio stiliaus elementų, reikalingų būtent Jūsų verslui, o dizaineriai pademonstruos savo ekspertines kompetencijas, kurdami Jūsų firminio stiliaus vientisumą.

 

Dažniausiai pasitaikantys firminio stiliaus elementai: logotipas, blankas, sąskaita – faktūra, vizitinė kortelė, darbuotojo pažymėjimai, aplankai, nuolaidų kortelės, skrajutės, plakatai, prezentacijos šablonai, el. pašto parašas ir kt. padės Jums sukurti vientisą įmonės įvaizdį.

3@
FIRMINIO STILIAUS KNYGOS (BRANDBOOK) KŪRIMAS

Brandbook – vizualinės komunikacijos instrukcijos. Tai taisyklių ir pavyzdžių visuma apie Jūsų įmonės firminį stilių ir jo naudojimą. Ji yra būtina, jei planuojate turėti maketavimo ar spaudos darbų užsakymų. Brandbook padeda išlaikyti Jūsų įmonės firminio stiliaus vientisumą ir profesionalumą.

 

Brandbook sandara:

01
Logotipo naudojimo taisyklės
02
Identifikacinės spalvos
03
Firminiai šriftai
04
Rekomendacijos
since2
Esame Jūsų paslaugoms, nedvejokite ir kreipkitės į mus! Leiskite MUMS padėti išlaisvinti Jūsų verslo potencialą.