Nestandartiniai internetiniai projektai
02
Auksčiausių standartų įvaizdis internetinėje erdvėje
Internetas nuolat kinta, nestovėkite vietoje

Internetas – pilnas informacijos ir reklamos. Kiekvienas nori būti pastebėtas ir prisistatyti savo tikslinei auditorijai. Siekiate būti pastebėti? Internetas nuolat keičiasi, tad keiskitės ir Jūs! Įgyvendiname kūrybiškus interneto projektus, kurie reprezentuodami mūsų klientus, kuria jų įvaizdį internete, padeda pasiekti tikslinę auditoriją, skatina pardavimus ir didina prekės ženklų žinomumą.

1< / >{ }html
since2
Ne burtai, o analizė ir patirtis
Kiekvienas sėkmingas internetinis projektas turi turėti aiškią struktūrą. Kaip tai vyksta?
01
Atliekama analizė ir numatomi tikslai;
02
Sukuriamas svetainės prototipas;
03
Paruošiamas interneto svetainės dizainas;
04
Įdiegiama TVS;
05
Atliekami papildomų funkcijų programavimo darbai;
06
Patalpinimas turinys ir atliekami turinio dizaino darbai;
07
Interneto svetainė perkeliama į serverį;
08
Atliekama vidinė SEO optimizacija;
09
Internetinės svetainės priežiūra ir palaikymas.
6
Pridėtinės vertės kūrimas

Diegiame ir prižiūrime klientų ir jų paslaugų, sandėlio valdymo ir kitas pridėtinę vertę kuriančias verslo valdymo sistemas. Integruojame kuriamas sistemas su įvairiomis buhalterinės apskaitos, klientų valdymo, logistikos ir kitomis sistemomis. Mūsų kurtos sistemos padeda įmonėms sutaupyti laiko ir kaštų, optimizuojant veiklos procesus.

Novatoriškumas ir drąsa web sprendimuose

Kasdien padedame savo klientams realizuoti novatoriškus ir drąsius skaitmeninius sprendimus, kad padėtume Jiems auginti savo verslą. Nuo strategijos ir programavimo iki galutinio internetinės svetainės paleidimo, esame pasiryžę padaryti Jus ryškiai matomais internetinėje erdvėje. Pasaulyje, kur karaliauja mobilumas, padedame verslui būti priekyje.

3
Paleidimas ir priežiūros garantija

Kokybė yra vienas svarbiausių mūsų veiklos rodiklių, todėl nepriekaištingas el.projektų veikimas po paleidimo yra mūsų prioritetas. Mes suteikiame net 6 mėnesių garantinį aptarnavimą po darbų pabaigos. Pažadame, kad į Jums iškilusias problemas reaguosime negaišdami!

 

Esame visapusiški Jūsų internetinės erdvės partneriai ir norime padėti Jūsų verslams tapti efektyviausia ir sėkimgiausia savo pačių versija. Kreipkitės į mus!