Papildomos reklamos paslaugos Jūsų verslui
03
SINCE2 siūlo didelį specifinių reamos paslaugų skaičių
Siūlome savo reklamos paslaugas Jūsų verslo lyderystei internetinėje erdvėje

Sunku būti matomam dideliame informaciniame triukšme, kurio apstu internete. Egzistuoja daugybė būdų išsiskirti iš konkurentų, tad jei manote, kad socialinių tinklų turinio ir reklamos valdymas yra nepakankamas Jūsų verslo sričiai, galime pasiūlyti ir platų kitų reklaminių paslaugų asortimentą:

Reklaminių bei informacinių internetinių svetainių kūrimas ir talpinimas – kuriame reklaminius puslapius, pritaikytus prie vykstančių socialinių tinklų kampanijų, kurie bus patogūs Jūsų klientams ir veiks piltuvėlio principu.
Siūlome automatizuotai sekti naujas užklausas ir skambučius, kad žinotumėte, kaip Jūsų darbuotojams sekasi susitvarkyti su darbo krūviu ir džiuginti Jūsų klientus.
Nuolatinės pardavimų konsultacijos - net ir gaunant kokybiškas pirkimo užklausas, pardavimai gali likti žemi. Stebėsime ir patarsime, kaip ištaisyti klaidas, aptarnaujant klientus, atvestus iš užklausų.
Esant poreikiui, padėsime sukurti pardavimų scenarijus Jūsų veiklai.
Atliksime testus ir apklausas - vykdysime reklamos testus bei ieškosime naujų pardaviminių kanalų tam, kad padidintumėme pardavimų konversiją