Reprezentacinių internetinių svetainių kūrimas
02
Jūs neegzistuojate, jei Jūsų nėra internetinėje erdvėje! Pristatykite savo verslą reprezentacinio WEB puslapio pagalba.

Internetas – geriausias draugas visiems, ieškantiems reikalingos informacijos ar net rekomendacijų ir patarimų. Net jei esate tikri, jog elektroninis verslas ne Jums, suteikite galimybę savo potencialiems klientams atrasti svarbiausią ir idomiausią informaciją apie Jūsų veiklą.

Paprasta ir aiški turinio valdymo sistema

SINCE2 komanda kuria savo produktus, naudodami patikimas, stabilias ir šiuolaikines technologijas, kurios užtikriną lengvą naudojimą. Mūsų tikslas – paprastas ir patogus internetinių svetainių administravimas. Tikime, kad kuo lengviau valdomą produktą sukuriame, tuo Jums lieka daugiau laiko, kurį galite skirti savo verslo plėtrai ar poilsiui.

3
1
Unikalūs elektroninių parduotuvių sprendimai

Mes kuriame unikalius WEB puslapius, pritaikytus prie Jūsų verslo firminio stiliaus ir veiklos krypties. Reprezentacinės svetainės gali perteikti visą svarbiausią informaciją ir tuo pačiu atrodyti tvarkingai ir patikimai.

since2
Paprastas web kūrimo procesas
Kurdami reprezentacines svetaines, mes laikomės iš anksto su klientu sutarto proceso:
01
Atliksime analizę ir nusistatysime tikslus
02
Sukursime svetainės prototipą
03
Sukursime interneto svetainės dizainą
04
Įdiegsime TVS (turinio valdymo sistemą)
05
Atliksime papildomų funkcijų programavimo darbus
06
Patalpinsime turinį ir atliksime turinio dizaino darbus
07
Įkelsime interneto svetainę į serverį
08
Atliksime vidinį SEO optimizavimą paieškos sistemoms
09
Užtikrinsime internetinės svetainės priežiūrą ir palaikymą
1
Web paleidimo ir priežiūros garantija

Kokybė – didžiausia dorybė. Į savo kūrinius žiūrime rimtai, todėl nepriekaištingas reprezentacinių WEB puslapių veikimas po paleidimo yra mūsų prioritetas. Suteikiame 6 mėnesių garantinį aptarnavimą po internetinės svetainės paleidimo!

Lai jūsų klientas sugrįžta dar kartą

Kuriant WEB sprendimus, stengiamės juos maksimaliai pritaikyti Jūsų ir Jūsų vartotojų poreikiams. Mūsų siekis – sukurti tokį Jūsų pirkėjo kelią, įsigyjant prekę ar paslaugą, kuris būtų greitas, patogus ir sklandus, ir tai paskatintų Jūsų klientą sugrįžti pas Jus ateityje. Mūsų misija – sukurti tokią kliento patirtį, kuri neturėtų lygių!

8