01

Web dizainas

SINCE2 kuria UX tyrimais paremtus internetinių svetainių dizaino sprendimus
01
Pirmiausia - naudotojas

Jūsų klientai gyvena skaitmeninės revoliucijos amžiuje, o internetas – pirmas Jų patarėjas, priimant įvairiausius sprendimus. Ar Jūsų internetinis puslapis teisingai Jus reprezentuoja ir pritraukia potencialių klientų Jūsų verslui? Jei sudvejojote, atsakydami į šį klausimą, turime gerų žinių – mes esame čia tam, kad Jums padėtume pasiekti taip lauktą sėkmę

Išnaudokite UX ir unikalaus dizaino privalumus

Aiškumas, patogumas ir interaktyvumas – unikalaus ir darančio poveikį dizaino elementai. Verslo transformacija sėkmei reikalauja, kad organizacijos vadovautųsi novatorišku požiūriu į dizainą. Geras, kliento patirtimi (UX) paremtas, dizainas turėtų būti judrus, paremtas duomenimis ir darantis įspūdį.

AIŠKUMAS
PATOGUMAS
INTERAKTYVUMAS

Prisitaikantis (responsive) dizainas: garantuokite profesionalų įvaizdį visuose įrenginiuose

Bendradarbiaudami su savo klientais, kuriame puikiai integruotą kliento kelionę per įvairius skaitmeninius kanalus. Siekiame įtraukti Jūsų verslo auditoriją, kuri galėtų sklandžiai ir be jokių trukdžių naudotis Jūsų internetiniais produktais per bet kuriuos įrenginius. Mes tikime, kad prekės ženklai auga ne vien reklamos, bet ypač vartotojo patirties dėka. Susitelkimas į naudotojo patirtį yra šių dienų verslo tvaraus augimo priežastis.