bg
WEB dizainas
01
SINCE2 kuria UX tyrimais paremtus internetinių svetainių dizaino sprendimus
Pirmiausia - naudotojas

Jūsų klientai gyvena skaitmeninės revoliucijos amžiuje, o internetas – pirmas Jų patarėjas, priimant įvairiausius sprendimus. Ar Jūsų internetinis puslapis teisingai Jus reprezentuoja ir pritraukia potencialių klientų Jūsų verslui? Jei sudvejojote, atsakydami į šį klausimą, turime gerų žinių – mes esame čia tam, kad Jums padėtume pasiekti taip lauktą sėkmę

31st
1
Prisitaikantis (responsive) dizainas: garantuokite profesionalų įvaizdį visuose įrenginiuose

Bendradarbiaudami su savo klientais, kuriame puikiai integruotą kliento kelionę per įvairius skaitmeninius kanalus. Siekiame įtraukti Jūsų verslo auditoriją, kuri galėtų sklandžiai ir be jokių trukdžių naudotis Jūsų internetiniais produktais per bet kuriuos įrenginius. Mes tikime, kad prekės ženklai auga ne vien reklamos, bet ypač vartotojo patirties dėka. Susitelkimas į naudotojo patirtį yra šių dienų verslo tvaraus augimo priežastis.

Išnaudokite UX ir unikalaus dizaino privalumus

Aiškumas, patogumas ir interaktyvumas – unikalaus ir darančio poveikį dizaino elementai. Verslo transformacija sėkmei reikalauja, kad organizacijos vadovautųsi novatorišku požiūriu į dizainą. Geras, kliento patirtimi (UX) paremtas, dizainas turėtų būti judrus, paremtas duomenimis ir darantis įspūdį.

AIškumas
PATOGUMAS
INTERaktyvumas
TIKSLINĖS AUDITORIJOS ANALIZĖ

Norint sukurti funkcionalų ir patogų internetinės svetainės dizainą, būtina atsižvelgti į Jūsų tikslinę auditoriją. Svarbu sukurti lengvai suvokiamą turinį ir kerinčią vaizdinę stilistiką. Mes atliekame Jūsų įmonės ir tikslinės auditorijos analizę, paruošiame informacijos architektūrą, sukuriame prototipą (wireframe), parengiame galutinio produkto specifikacijos aprašą, testuojame vartotojo patirtį ir kt. Mūsų ekspertai gali prognozuoti Jūsų vartotojų žingsnius ir elgseną bei paskatinti naudotis Jūsų paslaugomis arba prekėmis. Jei ieškote patikimo partnerio kitam savo projektui, nedvejokite. Kreipkitės į mus. Leiskite MUMS padėti Jūsų sėkmei augti.

3