about us
Apie mus
WEB & MOBILE SPRENDIMŲ LYDERIAI
Kuriame neprilygstamą kliento patirtį ir padedame išspręsti kompleksinius verslo išsūkius

Mes dirbame kartu su savo klientais, kad suprojektuotume ir pristatytume geriausiai integruotą kliento kelionę per įvairius skaitmeninius kanalus. Šių dienų rinkodara drastiškai pasikeitė: naudotojai tikisi sklandaus ir vientiso naudojimosi internetiniais sprendimais, todėl mes siūlome savo ilgametę specialistų patirtį, sukauptą, sėkmingai plėtojant įvairius skaitmeninius projektus ir ugdant savo klientų sėkmę.

15
7
Sukurkime Jūsų prekinio ženklo sėkmę kartu

SINCE2 yra Lietuvos ICT klasterio narė bei dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose, skaitmeniniuose projektuose. Taip pat, plėtojame ilgalaikę partnerystę su pirmąja programinės įrangos kūrimo įmone Baltijos šalyse “Infosistema”.

 

Už visų reklaminių triukų ir kampanijų, internetinių svetainių ir banerių yra pasaulis, kur prekės ženklo istorija tampa pačio kliento istorija. Mūsų tikslas – padėti organizacijoms išlaisvinti savo klientų vaizduotę ir sukurti patirtis, kurios suteikia prekinio ženklo vertę ir sukuria klientų pasitikėjimą.

 

Mes sutelkiame verslo strategiją ir daugiau nei 10 metų ekspertinę patirtį į vieną vietą , siekdami paspartinti Jūsų verslo augimą ir efektyvumą. Siūlome savo paslaugas Jūsų verslo lyderystei internetinėje erdvėje.

KLIENTAI IR TALENTAI

Daugiau negu 20 – tiek prekinių ženklų visose Baltijos šalyse tapo mūsų klientais. Kūrėme ir vystėme Lenndy, Mikrovisata, Hashplay, Ober Haus ir kitų ženklų reklamos sprendimus. (Reikėtų daugiau klientų vardų) Daugiau negu 10 – šitiekos metų patirtimi remdamiesi dirba mūsų strateginės komandos nariai tam, kad užtikrintų, jog mūsų siūlomi sprendimai yra darantys didžiausią įtaką ir geriausiai sutelkiantys vartotojų dėmesį. Tvaraus verslo augimo skatinimas reikalauja duomenimis grįstų įžvalgų, praktinės patirties, techninio nuovokumo ir aiškios strategijos. SINCE2 aprūpina savo klientus talentu ir patirtimi, kad kiekvienas klientas sulauktų pelnytos sėkmės.

since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
since2
Rodyti daugiau